RU UA

Криза не вплинула на рівень споживання молочних продуктів

На даний момент в Україні все ще триває зниження споживання соків, а ось виробництво молочних продуктів і дитячого харчування постраждали від кризи набагато менше. Про це повідомив один з виробників упаковки для таких категорій продуктів.

Більш схильною до впливу кризи виявилася категорія соків, так як їх не можна віднести до продуктів першої необхідності. Українці, яким довелося обмежити свої витрати на продукти харчування в умовах кризи, зволіли знизити споживання соків.

Дитяче харчування, молоко та молочні продукти схильні до впливу кризи у меншій мірі схильні до кризи та їх споживання знизилося лише незначно.

Дитяче харчування від впливу кризи захищено ситуацією обмеженої пропозиції продуктів цієї категорії на ринку країни. А молоко і молочні продукти є традиційними для України, тому попит на них залишався стабільним, не відбувалося різких коливань в попиті на продукти цієї категорії. Однак, траплялося й таке, що заводи зупиняли виробництво молочних продуктів. Це сталося тому, що особливість ринку молока та молочної продукції полягає в її прямій залежності від поставок сировини. Тому обсяги виробництва молочної продукції залежать не тільки від споживчого попиту але і у великій мірі від стану тваринницької галузі.

Крім того, виробник упаковки також зазначив, що збільшився попит на упаковку, продукт в якій економічніше — по 1,5-2 літри.