RU UA

Нові дослідження канадських вчених

Тримаючи руку на пульсі новітніх наукових досліджень в області дії різних продуктів харчування на здоров'я і якість життя людини, можна порадіти, що ринок молочної продукції в Україні надає нам можливість серед різноманіття товарів знаходити по-справжньому якісні та корисні продукти.


Канадські вчені Макмастерского університету провели дослідження, результати якого підтверджують, що для людей корисна дієта з низьким змістом вуглеводів (особливо простих) і жиру і з високим вмістом білків. Така дієта покращує статуру, сприяє зменшенню жирових відкладень на животі, а м'язову масу, навпаки, збільшує. Особливо добре, якщо білки в основному надходять в організм з молочних і кисломолочних продуктів. На щастя, в нашій країні виробники молочних продуктів балують нас їх різноманітністю.


У ході дослідження порівнювали здорових жінок у предкліматерічному віці, які страждають ожирінням або просто мають зайву вагу. Їх розділили на три групи. Харчування кожної групи відрізнялося. Одна група споживала малу, друга середню, а третя велику кількість молочних продуктів. При цьому молочні продукти поєднувалися з різною кількістю білків і вуглеводів. Дослідження проводилося протягом трьох місяців. Весь цей час всі три групи жінок займалися фізичними вправами: п'ять днів на тиждень — аеробіка, два дні на тиждень — важка атлетика.


Результат такого дослідження наступний: у всіх групах жінки втратили приблизно однакову кількість кілограм. При цьому жінки, які вживали більше білка і молочних продуктів, втратили вагу за рахунок загальної кількості жиру і зокрема за рахунок жирових відкладень на животі, а також набрали суху м'язову масу і стали сильніше. У групі, яка споживала мінімальну кількість молочних продуктів і білків, жінки втратили вагу за рахунок м'язової маси. Жінки в третій групі, які вживали мінімум белків і середню кількість молочних продуктів, скинули вагу за рахунок жирової тканини, проте їх м'язова маса, не дивлячись на регулярні тренування, залишилася незмінною.


Робимо висновки: заповнюємо простори наших холодильників білковою їжею і молочними продуктами, благо, що це дозволяє ринок молочної продукції в Україні.
У супермаркетах присутній великий асортимент різних кисломолочних та молочних продуктів вітчизняного виробництва — Українські виробники молочних продуктів постаралися для нас.