RU UA

Ветеринарна міліція на сторожі якості молока

 

Молоко — це диво-продукт, що містить корисні для людського організму речовини: амінокислоти, вітаміни, мінерали і т.д. Проте молоко також може бути джерелом небезпеки — воно є відмінним середовищем для зростання всіляких хвороботворних організмів. Для того, щоб молочна продукція приносила виключно користь і не представляла собою загрозу здоров'я — вся вироблена в Україні продукція з молока піддається ветеринарно-санітарному контролю.

На жаль, деякі кустарні підприємства намагаються діяти в обхід існуючих правил. Тому ми закликаємо Вас купувати молочну продукцію тільки від виробників, що заслуговують довіри, які дотримуються всіх санітарних норм, мають всі дозвільні на виробництво молочної продукції документи і т.д.

Нещодавно неподалік від районного центру в Кіровоградській області був встановлений факт незаконної діяльності пункту, який займався заготівлею та охолодженням сирого молока.

Інформація про подію отримана від прес-служби Міністерства внутрішніх справ України.

Співробітниками відділу ветеринарної міліції в Кіровоградській області та головним інспектором ветмедицини Кіровоградського району в ході перевірки встановлено, що пункт відкрито підприємством, зареєстрованим в Черкаській області. З'ясували також, що пункт приймав молоко в трьох районах області і поставляв його на одні з молокопереробних заводів Миколаївської області.

Микола Париській, що займає пост начальника ВВМ УМВС цієї області, повідомив, що пункт з прийому та охолодженню молока працював при відсутності дозвільних документів, і не мав реєстрації в державних організаціях ветеринарної медицини.

На даний момент, робота приймального пункту, природно, зупинена. Керівнику пред'явлено звинувачення в порушенні ветеринарно-санітарних норм і правил.