RU UA

Молоко для молоді

Виробники та дистриб'ютори молочної продукції звичайно ж помітили, що зараз у всьому світі спостерігається тенденція зниження попиту споживачів на молочну продукцію. Добре ще, що споживання кисломолочних напоїв, таких як кефіри і йогурти, не тільки не падає, а навіть зростає.

Український уряд замислюється про необхідність популяризації таких корисних для здоров'я продуктів як молоко і молочні продуктів серед населення, особливо молодого.

Компанії, що займаються оптовою торгівлею, що купують продукти харчування оптом Україна особливо гостро відчувають зниження або збільшення попиту на який-небудь з продуктів харчування. І зараз вони відчувають саме зниження попиту на молоко — це дивно! Адже молоко — це продукт, самою природою призначений для вигодовування дітей, в молоці є все, що потрібно організму в легкозасвоюваній формі та гармонійному кількісному поєднанні.

Споживання молока на даний момент падає особливо помітно серед молоді та дорослого населення. Не багато хто знає, що кісткова маса досягає повної ваги тільки к тридцяти рокам, і тому до цього віку необхідно вживати достатню кількість молочних білків, вітаміну D та кальцію. Всі ці речовини містяться в молочних продуктах. Однак у підлітковому віці багато хто скорочує споживання або зовсім відмовляється від молока. І це — не дивлячись на те, що молоко і молочні продукти є традиційними для харчового раціону громадян України.

Держава, виробники і дистриб'ютори молочної продукції повинні прагнути до того, щоб замість пива та газованої води молоді люди обирали молоко — це майбутнє нашої країни, здоров'я молодого покоління є запорукою успіху нашого майбутнього.

У той час, як компанії, що купують продукти харчування оптом Україна, сигналізують про зниження попиту на молоко, компанії, що займаються виробництвом і упаковкою молочної продукції замислюються над тим, як зробити молоко та молочні продукти привабливішими для молоді. Зацікавити молодь можна спробувати незвичайним смаком молочних продуктів або її незвичайною упаковкою, яка буде крім своїх прямих функцій нести розважальне або ігрове навантаження.