RU UA

Користь вершкового масла

Вершкове масло дехто вважає шкідливим і надто калорійним. А ще дехто вважає, що в ньому багато холестерину, і тому його не варто вживати в їжу.

Однак насправді, холестерин необхідний для нормального функціонування багатьох важливих систем нашого організму. Холестерин, наприклад, використовується при виробництві організмом статевих гормонів. Ця речовина також є сировиною і для інших стероїдних гормонів, що виробляються в людському організмі. Статеві гормони — це видозмінений холестерин. Звичайно, частина необхідного холестерину синтезується в організмі, але для нормальної роботи організму він повинен також надходити з їжею.

Крім того, вершкове масло є відмінним джерелом вітамінів А, D, Е, С, В, а також кальцію, фосфоліпідів, які використовуються в якості будівельного матеріалу для клітин людського організму, особливо для нервових, а ще — незамінні амінокислоти.

А якщо поглибиться в ведичні науки про здоров'я, то можна дізнатися, що з вершкового масла готується Гі – який вважається чи не еліксиром життя! Гі позитивно впливає на роботу ЖТК, підсилює імунітет, зміцнює нервові тканини тіла, відновлює репродуктивну функцію, збільшує гостроту розуму і тонкість сприйняття.

Так і хочеться закричати: «Куплю масло вершкове оптом, та по-більше, по-більше!»

Як же готується Гі? Для виготовлення Гі потрібно взяти натуральне вершкове масло. Масло розтоплюється на водяній бані. При цьому на поверхні розтопленого масла утворюється піна, яку необхідно ретельно видаляти. А на дні ємності в якій воно розтоплюється, утворюється осад — осад під час топлення чіпати не треба. Масло повинно топитися протягом кількох годин — іноді годин 6. Топити масло необхідно, до тих пір, поки воно не набуде янтарно-золотавий колір і не стане таким прозорим, що ви зможете бачити осад, що зібрався на дні. Після того як Гі готово, його потрібно злити в скляну або керамічну ємність так, щоб туди не потрапив осад. Можна додатково процідити продукт.

Отримане масло може зберігатися без холодильника протягом декількох років. Крім вживання всередину Гі чудово підійде і для масажів. Воно швидко вбирається і глибоко проникає в пори шкіри. Масаж з використанням Гі, виводить шлаки, розчиняє і виводить відкладення солей. Такий масаж відмінно розігріває, а також пом'якшує шкіру, надаючи їй ніжність і роблячи її гладенькою. Крім усього іншого це масло надає омолоджуючий ефект.

Так що давайте оголошення: «Куплю масло вершкове оптом і в роздріб — головне, щоб натуральне» або біжіть в магазин чи на ринок і приступайте до виготовлення цього дивного продукту.
Як бачите, вершкове масло виключно корисно для людського організму, особливо, якщо докласти трохи зусиль перед його вживанням.